Řecká dovolená

Category : Řecko

Řecko je hodně oblíbenou středomořskou destinací pro letní přímořskou dovolenou. Je tu krásné moře, příjemná atmosféra a nespočet antických památek pro ty zvídavé, kteří nevydrží pouze lenošit u vody. Kromě pevniny jsou velmi navštěvované řecké ostrovy, které nabízejí jistou intimitu a malebné scenérie.

 

Pro dovolenou v Řecku si tak můžete vybrat například ostrov Kréta, který je největším z řeckých ostrovů. Kréta, podobně jako další řecké ostrovy nabízí svým turistům především malebná zákoutí, posezení v typických řeckých tavernách. Pro milovníky kultury a historie jsou tu především muzea, ale také zajímavé památky, z nichž rozhodně za zmínku a také za návštěvu stojí především palác v Knossu. Podle legend se na Kréta odehrál příběh Daidala a Íkara a sem patří také pověst o Mínotaurovi, muži s býčí hlavou, který byl zavřený ve slavném labyrintu. Podle některých verzí je palác v Knossu onen pověstný labyrint. Na dovolenou na Krétu můžete jet kdykoli v sezóně. Na řeckých ostrovech je potřeba počítat s drobnou maličkostí. V hotelech na ostrovech je totiž obvykle zakázáno splachovat použitý toaletní papír do mísy, jako jsme zvyklí u nás. Proto bývá vedle záchodu vyhrazený speciální koš, do kterého by se měl tento papír házet. Pokojské pak tento koš každý den vynášejí. Je to jen drobnost. Je to z důvodu kanalizace, která není dimenzována na tak velký objem pevného odpadu. Pokud se ale s tímto nedostatkem srovnáte, užijete si krásnou dovolenou.

Ceny zájezdů do Řecka

Velkou výhodou zájezdů do řeckých destinací je fakt, že ceny šly poměrně dolů. Zatímco ještě před pár lety patřilo Řecko k těm dražším středomořským destinacím, v současné době jsou již last minute v Řecku velice příjemně finančně dostupné.

  • Účetní firma - která ví jak na účetnictví ve vašem oboru podníkání – CACS – odborníci na účetníctví již od roku 2002.
  • Pro tento článek ještě lze zakoupit reklamu - zobrazit formulář pro nákup

    * (uveďte včetně http://)
    * (bude zobrazeno jako klikatelný odkaz)
    * (bude zobrazeno za odkazem, neklikatelné)
    Pole označená hvězdičkou je nutné vyplnit!
Powered by Copywriting.cz

Post a comment